KONST / Litografier / Färglitografi 14222101
nr 1422 2101
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 81/150, daterad 1980. Färglitografi, bildmått: 43x31cm, yttermått inklusive ram: 59x47cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:15:25
100 kr
150 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant